WhatsApp görüntülü sohbette kimin interneti çekmiyor nasıl anlaşılır?

WhatsApp görüntülü sohbette karşı tarafın yüzü bulanık gözüküyor ve sesi cızırtılı geliyor burda benim internetimmi kötü yoksa onunmu

furkang furkang (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WhatsApp görüntülü sohbette kimin interneti çekmiyor anlamanın basit bir yolu yok.

    Öncelikle telefon ekranında kablosuz ağa bağlıysan ya da mobil veri kullanıyorsan bağlanti simgesine bakarak yorum yapabilirsin.

    kablosuz ve mobil veri simgeleri

    Burada her kademe çubuklarla gösterilir. Çekim gücü düşükse çubuklar azalır.  En azından kendi internetinde sorun var mı buradan görebilirsin. Gerçi buradaki çubuklar 5. seviyede olup da mobil veri kapasitesi yoğunlundan ya da wifi yoğunluğundan internetin yavaş kalabilir.

    Kısaca istediğin şeyin tek tuşluk bir çözümü maalesef yok.

    hakan hakan (15409)
    1 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Onu anlamak için fast.com gibi sitelerden hız testi yapmanız.

      astrayos astrayos (141)