WhatsApp grubuna kişi eklemek.

WhatsApp grubumuz var.

Yönetici ben ve kardeşim.

Kardeşim tlfnunu değiştirdi.

Ve WhatsAppını tekrar yükledi.

Dolayısıyla gruptan otomatik olarak çıktı .

Şimdi tekrar gruba ekmek istiyorum 2 . Yönetici olarak fakat yapamıyorum.

Nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz lütfen?

mat7 mat7 (336)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önce eklemeknistediğiniz kişinin telefon numarasının rehberde kayıtlı olması lazım, kayıtlı değilse önce kaydedin. Sonra uygulamayı açın, gruba tıklayın, sonra sohbet bölümü açılınca yukardaki grup isminine tıklayın. Karşınıza gelen rkranda katılımcı ekle seçeneğine tıklayın, eklenecek kişiyi seçin ve ekleyin. Sonra o kişi katılımcılar kısmında görünecektir. Tönetici yapmak istediğiniz kişinin adına tıklayın ve "Yönetici yap" seçeneğine tıklayın.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Aynısını yapıyorum fakat ve numaradan kayıtlı fakat sadece ekli olanlar çıkıyor . ve artık ben yönecimiiyim ondanda emin değilim. Çünkü grupta olanların listesinde ben varım evet ama grup yöneticisi yazısına tıkladığıımda benim altımda görünen grubun başka üyesi yöneticiymiş götünüyor . Bakın ekran götüntüsünü çektim Üsteki benim üyeliğim altaki başkagrup üyesi ve sanki o yönetici. Ve grup yöneticisi yazısına tıkladığmda o ikinci üyenin ismi çıkıyor onu ara , görüntülü ara , mesaj gönder , gibi seçenekler çıkıyor. Çok mu karışık anlatım bilmiyorum inşallah anlatabilmişimdir... https://www.hizliresim.com/3pubhin @xbedirhanx (303) mat7 2 yıl önce
    • Ekleyeceğiniz kişi rehberinizde kayıtlı diye anladım. Grup sohpeti sayfasında ekranın üst kısmındaki grup ismine tıklayınca açılan sayfadaki katılımcı ekle yerinde ekleyeceğiniz kişiyi görebiliyor musunuz? Yöneticilik konusuna gelirsek, bir grupta aynı anda birden fazla kişi yönetici olabilir. Yukarda tarif ettiğim bölümdeki katılımcılar kısmında kendi isminizin yanında yönetici olduğunuz yazıyorsa siz de yöneticisinizdir. Eğer zorlanırsanız söyleyin bir anlatım videosu çekip özelden atayım size. xbedirhanx 2 yıl önce
    • Yorumunuzu şimdi gördüm . Kusura bakmayın. Evet ekleyeceğim numara tlfnumda kayıtlı. Ve ekle yerine tıklayınca ekleyeceğim numarayı aratınca numara çıkmıyor sanki ekleyeceğim numara tlfnda kayıtlı değilmiş gibi görünmüyor. Evet benim ismimin altında grup yönetici yazıyor fakat grup yöneticisi yazısına tıkladığımda altımda olan katılımcının ismi çıkıyor ve şu tablo çıkıyor, örneğin mesaj aaa . görüntü aaa. Kodu doğrula. Sorun şu bu çıkan tablodaki aaa ben değilim altımdaki başka bir grup üyesi, bu durumda kendimin yönetici olmadığımın şüphesine kapılıyorum .... Çekin bakalım videoyu belki ben bir yerde yanlış yapıyorumdur. Bilemiyorum .... Çok mu karışık anlatım ? Dilerim anlatabilmişimdir... Şimdi aklıma geldi ekle bölümünden başka bir kişiyi arattım yine o başka numarada çıkmadı . Sadece gruba üye olanların isimleri çıkıyor . Tahmin doğru galiba ben bu grubun yöneticisi değilim. @xbedirhanx (303) mat7 2 yıl önce
    • Tamam tamam durumu yine kendim çözdüm sanırıım. Kendi kurduğum başka bir grubun yönetim sayfasına baktım o sayfada benim ismimin üzerinde grup yömeticisi yazıyor. Ve onun üzerindede kişi ekle yazıyor. Yanlışlıkla başka üyeyi yönetici yapmışız anlaşılan ... @xbedirhanx (303) mat7 2 yıl önce
    • Sorunu çözdüğünüze sevindim:) xbedirhanx 2 yıl önce

    Bir kişiyi Whatsapp grubunda yönetici yapma:

    Önce Gruba ekle kardeşini. Daha sonra gruba gir. Sağ üst köşedeki noktalara dokun.

    "Grup Bilgisi"ni seç. Aşağı doğru in. Kardeşini bul. Adının üzerine dokun ve "Grup yöneticisi yap" seçeneğini seç. Bu kadar.

    hakan hakan (15394)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Aynısını yapıyorum fakat ve numaradan kayıtlı fakat sadece ekli olanlar çıkıyor . ve artık ben yönecimiiyim ondanda emin değilim. Çünkü grupta olanların listesinde ben varım evet ama grup yöneticisi yazısına tıkladığıımda benim altımda görünen grubun başka üyesi yöneticiymiş götünüyor . Bakın ekran götüntüsünü çektim Üsteki benim üyeliğim altaki başkagrup üyesi ve sanki o yönetici. Ve grup yöneticisi yazısına tıkladığmda o ikinci üyenin ismi çıkıyor onu ara , görüntülü ara , mesaj gönder , gibi seçenekler çıkıyor. Çok mu karışık anlatım bilmiyorum inşallah anlatabilmişimdir... https://www.hizliresim.com/3pubhin @hakan (14410) mat7 2 yıl önce