WhatsApp grup ismi değiştirmeyi engelleme nasıl yapılır?

WhatsApp grup ismi değiştirmeyi engellemek mümkün mü?

WhatsApp grup isminin değiştirilmesi nasıl engellenir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp grup ismi değiştirmeyi engelleme

    WhatsApp artık grup yöneticilerine, grup ismi değiştirmeyi engelleme yetkisi de veriyor. Grup isminin yanı sıra grup konusu ve resminin, diğer katılımcılar tarafından ikidebir değiştirilmesini engellemek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

      1. Öncelikle yöneticisi olduğunuz grup bilgisine dokunun.
      2. Sonra "Grup Ayarları"na girin.

      3. Buradan "Grup bilgisini düzenle" seçeneğine dokunun.
      4. Ardından gelen pencereden "Sadece yöneticiler"i seçin ve Tamam'a dokunarak işlemi onaylayın.

      WhatsApp grup ismi değiştirmeyi engelleme konusunda bilmeniz gerekenler:

      • İsminin değiştirilmesini engellemek istediğiniz grupta yönetici olmalısınız.
      • Ayrıca (varsa) diğer yöneticiler, bu kuralı değiştirebilir.

      omercik omercik (9418)