WhatsApp güç tüketimi bildirimi neden çıkıyor?

Iyi günler Samsung kullanicisiyim. Whatsapp tan mesaj gelince sol üstte farklı bir simge çıkıyor. Daha sonra tekrar whatsapp simgesine dönüyor. Bu durum saniyelik oluyor. Whatsapp i silip tekrar yükledim fakat sorun çözülmedi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Ve burdan resim atılıyor mu? Simge kalp ritmine benziyor.

gkcn gkcn (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bana mesaj olarak sorduğunuzda kalp ritmi simgesi çıkıyor demişsiniz. Aynı şeylerden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama bende de öyle oluyor bazen. Sebebi şu Android çok pil kullanan uygulamalar olduğu zaman bildirim gösteriyor orada. "WhatsApp aşırı güç tüketiyor.." gibi bir uyarı gösteriyor. O uyarının simgesi de sizde çıkan kalp ritmine benzeyen simge. Aynısı bende de oluyor bazen ama sık sık değil.

    omercik omercik (9418)