WhatsApp hakkımda kısmını görüyorum engellenmiş miyim?

Whatsappta bir arkadaşımın profil resmi hiç yoktu. Hakkında kısmı beni engellediğinde gidiyordu. Şimdi hakkında kısmı görünmesine rağmen gönderdiğim mesaj tek tikte kalıyor yani hala engelliyim bu nasıl oluyor??

kullanici533756 kullanici533756 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hakkında kısmının görünmesi engel hakkında bir bilgi vermez.  Mesajda tek tik demek mesajın gönderildi, Whatsapp sunucusuna ulaştı demek. Ama arkadaşına gitmedi demek. Biri seni engellediğinde Profil resmi görünmeyeye başlar ama hakkında kısmına daha önceden baktıysan, engellenmeden önceki hali, aynen görünür. Yani hakkında bölümündeki güncellemeleri göremezsin. Engelden önceki halini görürsün.

    murat murat (12492)