WhatsApp "Hakkımda" nasıl boş bırakılır?

WhatsApp'ta hakkımda bölümüne hiçbir şey yazmak istemiyorum boş bırakmak istiyorum ama olmuyor. WhatsApp hakkımda bölümü nasıl boş bırakılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'ta Hakkımda bölümünü boş bırakamazsınız. Bunu yapmaya çalıştığınızda "Hakkımda boş olamaz" hatası alırsınız.

    WhatsApp Hakkımda bölümüne nokta dahi olsa bir şey yazmak zorunludur. Eğer amacınız insanların orada bir şey görmemesini sağlamaksa bunu Hakkımda bölümünü gizleyerek de yapabilirsiniz. Ama maalesef boş bırakmak mümkün değildir.

    Hakkımda bölümünü nasıl gizleyebileceğinizi öğrenmek için bu yazıyı okuyun: WhatsApp "Hakkımda" nasıl gizlenir?

    omercik omercik (9418)