WhatsApp "Hakkımda" nasıl gizlenir?

WhatsApp'ta hakkımda bölümünü kendi rehberimdekiler de dahil kimse görmesin istiyorum bunu nasıl yaparım?

WhatsApp'taki hakkımda bölümü tamamen nasıl gizlenir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'ta "Hakkımda" bölümünü gizlemek için ufak bir ayar yapmanız gerekiyor. Bu kısım tamamen boş bırakılamadığı için bunu gizlilik ayarlarından gizleyeceksiniz.

    WhatsApp "Hakkımda" bölümü tamamen nasıl gizlenir?

    WhatsApp'ta Hakkımda bölümünü sizden başka hiç kimsenin göremeyeceği şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Adım: WhatsApp'ı açın ve sağ üstteki menü simgesine tıklayarak oradan Ayarlar'a girin.

    2. Adım: Ayarlardan Hesap > Gizlilik bölümüne girin.

    3. Adım: Şimdi bu kısımda "Hakkımda" seçeneğine dokunun ve bunu "Hiç kimse" olarak ayarlayın.

    whatsapp hakkımda gizleme

    Yapmanız gereken şey bu kadar. Artık WhatsApp'ta Hakkımda bölümüne yazdığınız cümleyi sizden başka hiç kimse göremeyecektir.

    omercik omercik (9418)