WhatsApp Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

WhatsApp hesabımı kalıcı olarak silmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

    WhatsApp kullanımını bırakan kullanıcıların büyük bir bölümü WhatsApp hesaplarını silmiyor. WhatsApp telefonunuzdan kaldırsanız dahi WhatsApp hesabınız silinmez. Bunun için telefondan kaldırmadan önce hesabınızı silmeniz gerekiyor.

    WhatsApp hesap silme rehberine başlamadan önce, eğer hesabınızı silerseniz hangi verileri kaybedeceğinize değinelim.

    Dikkat! Whatsapp hesap silme işleminden sonra neleri kaybedeceksiniz?

    ► Telefon numaranız artık WhatsApp’a kayıtlı olmayacak.
    WhatsApp hesabınız, arkadaşlarınızın WhatsApp favoriler bölümünden kaldırılacak.
    ► Tüm WhatsApp gruplarından otomatik olarak çıkacaksınız.
    WhatsApp sohbet ve medya bilgileriniz silinecek.
    ► Tüm WhatsApp yedekleriniz silinecek.

    ˙·٠٠•● Çözüm Önerisi ●•٠٠·˙

    WhatsApp Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

    1) WhatsApp uygulamasını açın.
    2) WhatsApp>Ayarlar tıklayın.
    3) WhatsApp>Ayarlar ekranında “Hesap” seçeneğine tıklayın.
    4) WhatsApp Hesap bölümünden “Hesabımı Sil” seçeneğine tıklayın.

    5) WhatsApp Hesabımı Sil seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza WhatsApp hesabınızı kullandığınız telefonu numaranızı girmenizi isteyen bir ekran çıkacak. Bu ekrana telefon numaranızı girin ve “Hesabımı Sil” seçeneğine tıklayın.

    Yukarıdaki işlemleri uyguladıktan sonra WhatsApp hesabı kalıcı olarak silinir.

    lion lion (595)