Whatsapp hesabı silindiğinde Aktif olan Bağlı Cihazlar da silinir mi?

Benim whatsapp hesabıma bilmediğim bir giriş olmuş.Ben de panikleyip köklü çözüm olsun diye çıkış bile yapmadan direkt whatsapp hesabımı sildim telefonda.Baktığımda o aygıt 1 hafta önce girmişti en son.Son görülme 7 Eylül diyordu. Hesabımı sildim.Sonra yeniden yükledim bağlı cihazlarda görünmüyor şimdi. O cihaz benim HESABIMI SİLMEDEN ÖNCEKİ mesajlarımı okuyabilir mi

hale67 hale67 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Okuyamaz. Siz hesabı sildiğinizde o hesap aygıtlarsan silinmiştir, çıkış yapılmıştır. Artık sizin mesajlarınıza erişemez. Böyle bir durumla karşılaşırsanız "Çıkış "  yapmanız yeterlidir. Hesabı silmenenize gerek yok.

    Whatsapp kaldırılırsa, Whatsapp hesabı pasifize edilir ve hesap kapatılır. Dolayısı ile Bağlı cihazlar da artık whatsapp web üzerinden mesajlara erişemez.

    murat murat (12492)