Whatsapp hesabım hacklenebilir mi?

Telefonda kullandığım whatsapp çalınabilir mi? Böyle bir şey mümkün mü? Bugün okulda bir akradaşım Whatsapp'ın Instagram gibi çalınabildiğini söyledi. Böyle bir şey mümkün mü?

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu konuyu daha önce uzmanim.net'te yazmıştım. WhatsApp çalma mümkün mü? WhatsApp hesabı nasıl çalınır? linkine tıklayarak okuyabilirsin.

    Bu arada bir şey sormadan önce uzmanim.net'in arama bölümünden arat, yüksek ihtimalle sorunun cevabı vardır :) Baktın bulamadım, ondan sonra sorarsın.

    omercik omercik (9418)