WhatsApp Hesap bilgilerini talep et nasıl yapılır?

WhatsApp hesap bilgilerini talep etmeyi nasıl yaparım? WhatsApp'ta hesap bilgilerimi telefona indirmek istiyorum, hesap bilgilerini talep et özelliğini kullanarak indirebilir miyim?

WhatsApp hesap bilgilerini talep etme nasıl kullanılır? WhatsApp hesap bilgilerini talep etmek istiyorum nasıl yaparım?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp Hesap bilgilerini talep et nasıl yapılır?

    Hesap bilgilerini talep etme işlemini direkt olarak WhatsApp uygulaması içinden yapabilirsiniz.

    1. WhatsApp'ı açın.
    2. Ayarlar > Hesap bölümüne girin.

    3. "Hesap bilgilerini talep et" seçeneğine tıklayın.

    4. Gelen ekrandan "Raporu talep et"e tıklayın.
    5. Raporu talep et seçeneğine tıkladıktan hemen sonra orada hesap bilgilerinizin ne zaman hazır olacağına dair bir mesaj göreceksiniz.
    6. WhatsApp hesap bilgilerini talep etme işleminden sonra artık raporunuzun hazırlanmasını beklemeniz gerekiyor.

    WhatsApp hesap bilgileri raporu nasıl indirilir?

    Hesap bilgilerini talep et ekranında gözüken tarih geldiğinde raporu indirebilirsiniz.

    Raporu indirmek için:

    1. WhatsApp'ı açın.
    2. Ayarlar > Hesap > Hesap bilgilerini talep et kısmına gelin.
    3. Bu kısımdan Raporu indir seçeneğine tıklayın.
    4. WhatsApp hesap bilgileri raporu telefonunuza bir ZIP arşivi olarak inecektir.

    İnen ZIP arşivi içinde hesabınızla alakalı veriler içeren HTML ve JSON dosyaları bulunuyor. Android telefonda ZIP dosyası nasıl açılır bilmiyorsanız Android'de rar ve zip dosyaları nasıl açılır? linkine tıklayarak Android'de zip ve rar dosyası açmayı öğrenebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)