WhatsApp Hesap bilgilerini talep et nedir?

WhatsApp'ın hesap ayarları kısmında "hesap bilgilerini talep et" diye bir seçenek gördüm. Hesap bilgilerini talep et özelliği ne işe yarıyor?

WhatsApp hesap bilgilerini talep et ne demek? Hesap bilgilerini talep et özelliğini kullanarak WhatsApp hesabımdaki bilgileri telefona indirebilir miyim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp Hesap bilgilerini talep etme ne işe yarar?

    WhatsApp'ın hesap bilgilerini talep et özelliği, hesapla alakalı bazı ayarların telefona bir rapor halinde indirilebilmesini sağlıyor. Hesap bilgilerini talep et özelliği sayesinde WhatsApp sürümü, cihaz modeli, hakkımda alanı, profil fotoğrafı, WhatsApp kişileri, grup(lar)ın adları, engellenen kişiler gibi daha pek çok hesap verilerinizi telefona HTML ve JSON dosyası olarak indirebilirsiniz.

    Burada unutulmaması gereken nokta şu: WhatsApp hesap bilgilerini talep et özelliğiyle silinmiş eski mesajlarınızı kurtaramazsınız. Aynı zamanda şuanki mesajlarınızın da bir kopyasını alamazsınız. Yani hesap bilgilerini talep et özelliği WhatsApp'taki silinmiş veya silinmemiş mesajlarınızı içermiyor. Sadece hesabınızdaki o anki bilgileri, ayarları bir rapor halinde telefona indirmenizi sağlıyor.

    WhatsApp Hesap bilgilerini talep etme ile hangi verileri indirebilirim?

    WhatsApp Hesap bilgilerini talep et özelliğini kullanarak

    • Cihaz modeli
    • WhatsApp sürümü
    • Cihaz sürümü
    • Hakkımda alanı
    • Profil fotoğrafı
    • Grup(lar) ve adları
    • Engellenen kişiler
    • Hizmet şartları

    ve daha pek çok hesabınızla alakalı verileri indirebilirsiniz.

    WhatsApp hesap bilgilerini nasıl talep ederim?

    WhatsApp hesap bilgilerini talep etme işleminin nasıl yapılacağını WhatsApp Hesap bilgilerini talep et nasıl yapılır? linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)