Whatsapp'ı silip yeniden yükledim resimlerim silindi onları nasıl geri alabilirim

Whatsapp'taki bi hatadan dolayı silip yeniden yükledim ama resimleri silindi içinde işle ilgili önemli resimlerde vardı. Yardımcı olursanız çok sevinirim

kullanici738538 kullanici738538 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Galeriye bir bak, orada olabilirler. Veya telefonda eğer bi bulut sürücü kullaniyorsan, mesela OnDrive kullaniyorsan ve fotoğraflar için senkronizasyon açık haldeyse WhatsApp'taki resimler kendi uygulamasından silinseler bile OnDrive sürücüsünde ve klasorunde daha önce senkronize oldukları için oralarda mevcudiyetlerini sürdürürler.

    Edit:

    EaseUS MobiSaver for Android (tıkla) uygulamasını bir dene istersen. Android relefonlarda silinenleri kurtarmada çok başarılı (veya en başarılı) uygulama olduğu iddia edilmektedir. Bu uygulamayı kullanabilmek için telefonun ROOT'lu olmasınada gerek yok ama free (ücretsiz) sürümde silinen dosyaları uygulamanın arabiriminde görebildiğin halde onları geri alamıyorsun (recovery edemiyorsun). Ancak buda işine yarayabilir. Zira kayıp dosyalarını eğer kutarabileceksen onları önceden görebilmek mümkün olacaktır. Ve ona göre gerekirse vede uygun görürsen uygulamayı satın alarak istediğin sonucu elde edersin.

    Daha fazlasını bilemiyorum, kolay gelsin.

    EaseUS MobiSaver for Android nedir? Nasıl kullanılır? (tıkla)

    Edit 2:

    Birde belki bu resimleri daha önce aldığın veya gönderdiğin (artık hangisi ise) kişi yada kişilere sorabilirsin eğer onlarda, onların WhatsApp uygulamasında hala bulunuyorsa ki bu kuvvetle muhtemeldir, onlardan bunu/bunları sana göndermelerini isteyebilirsin. Böyle bir şansında olabilir.

    Edit 3;

    Google Drive için @farurhenho'nun gösterdiği yol ile alakalı tarifler ve ekran görüntüleri:

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hayır herhangi bir bulut sürücüsü kullanmıyorum başka bir yolu var mı acaba kullanici738538 6 yıl önce
    • Galeriye baktınmı? Orada bulunabilirler @kullanici738538 temmuz 6 yıl önce
    • Baktım yok :( pazartesiye kadar bulmam gerek o resimleri lütfen yardımcı olun :( kullanici738538 6 yıl önce
    • Mesajıma ilaveler yaptım, yeniden bakarsın @kullanici738538 temmuz 6 yıl önce

    Siz bulut sürücü kullanmasanız bile bazen WhatsApp otomatik olarak günün belirli saatlerinde Google Drive hesabınıza yedekleme yapabilir. Kontrol etmenizi tavsiye ederim. Telefonunuzdaki Drive uygulamasını açın, sol menüde Yedeklemeler var orada WhatsApp yedeği diye bir dosya varsa yedek vardır yüksek ihtimal.

    omercik omercik (9418)