WhatsApp'ım çalındı, mesajlarım okunuyor. Ne yapmalıyım?

whatsapp ım çalındı mesajlarım görülüyo ve okunuyo ne yapmalıyım

kullanici571387 kullanici571387 (1)
4 yıl önce sordu

  • Yeni Bir Telefondan Whattsap Kur ve Kendi numaran ile giriş yap ayarlardan gizlilike basark ordan hesap seçeneğinden hesabı diğper telefonlardan cık retrocuyum 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

WhatsApp uygulamasında WhatsApp Web diye bir yer var, oraya gir ve varsa "tüm bilgisayarlardan çık"a tıkla. Yeterli. Onun dışında başka bir şekilde WhatsApp'ın çalınamaz.

omercik omercik (9418)
4 yıl önce cevaplandı

    Whatsapp çalınamaz. Çünkü WhatsApp telefon numarası üzerinden çalışır. Ancak telefonunu ya da SIM kartını çaldırırsan Whatsapp'ın başkasının eline geçer.

    Eğer telefonundan WhatsApp web'e giriş yapıldıysa o zaman başkaları uzaktan mesajlarını okuyabilir veya senin adına mesaj yollayabilir. @farurhenho nun dediği gibi tüm cihazlardan çıkış yapmalısın.

    alattin alattin (16999)