Whatsapp images klasörü!

Selam arkadaşlar..yine whatsapp:) whatsapp images klasöründe yaptığımız tüm görsel alışverişlerimizin durduğunu öğrendim.Böyle bişey varmı? Telefonum sıfırlandı ve whatsapptaki biçok resmim gitti :( bunlara ulaşabilmenin hiçbi yolu yok mu?

feyiz feyiz (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Telefonda dosya yöneticisine girdiğinizde sırasıyla \WhatsApp\Media\WhatsApp Images klasörünün altında size gelen resimleri görebilirsiniz. Gönderilmiş resimler ise yine aynı klasör altında Sent klasöründe bulunur.

    onlinesoft onlinesoft (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bahsettiğiniz klasörü geri getirmeyi, Iphone'da dosya kurtarma için tavsiye edilen Wondershare Dr.Fone programı ile deneyebilirsiniz. Programın nasıl kullanıldığı hakkında çok bilgiye sahip değilim fakat, programı bilgisayarınıza kurup, telefonunuzu bilgisayara bağlamanızın ardından programı açarsanız, program sizi yönlendirecektir.

      utkubayat utkubayat (885)
      9 yıl önce cevaplandı

        Iphone kullnıyorum ama bende dosya yöneticisi yok

        feyiz feyiz (1)