WhatsApp'ın desteklemediği iPhone telefonlar - Eylül 2018

WhatsApp'ın desteklemediği iOS sürümleri ve iPhone telefonlar hangileridir?

WhatsApp iOS 7 destekliyor mu?

WhatsApp'ın desteklemediği iPhone'lar hangileri?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'ın desteklemediği iPhone telefonlar hangileri?

    https://faq.whatsapp.com/tr/iphone/20950161/

    WhatsApp artık sadece iOS 8 ve üzeri işletim sistemine sahip olan iPhone'larda çalışacak. iOS 8'den eskisini kullanan bir iPhone'unuz varsa WhatsApp kullanamayacaksınız.

    Ayrıca WhatsApp'ın Yardım sayfasında yer alan bilgiye göre, eğer iOS 7.1.2 yüklü bir iPhone'unuz varsa ve WhatsApp hali hazırda kuruluysa, bunu 2020'ye kadar kullanmaya devam edebileceksiniz. Dikkat edin iOS 7.1.2 sürümü 2020'ye kadar desteklenecek demiyor, iOS 7.1.2 yüklü bir telefonda WhatsApp kuruluysa ve hesabınız aktifse 2020'ye kadar kullanabileceksiniz.

    Yani iOS 7.1.2 yüklü bir cihaza WhatsApp'ı silip tekrar kuramazsınız.

    omercik omercik (9418)