Whatsapp'ın orijinal Lite sürümü var mı?

Whatsapp'ın resmi Lite sürümü var mı? Varsa Whatsapp Lite sürümünü nereden indirebilirim?

efe efe (65)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp Lite sürümü diye resmi bir sürüm yok.

    Whatsapp Lite diye bir sürüm geliştirmedi, şuana kadar buna ihtiyaç duymadı.  Internette WhatsApp Lite APK dosyaları dolanıyor ama bunların hiç biri resmi değil yani Whatsapp tarafından geliştirilmedi. Pek çoğu da sorunlu ya da virüs içeriyor.

    hakan hakan (15424)