Whatsapp İsimler Yerine Numaralar Görünüyor Sorununun Çözümü nedir?

Whatsapp İsimler Yerine Numaralar Görünüyor. Sohbetler bölümüne girdiğimde karşıma isimler yerine telefon numaraları çıkıyor.  Whatsapp İsimler Yerine Numaralar Görünüyor Sorununun Çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp İsimler Yerine Numaralar Görünüyor Sorununun Çözümü

    Whatsapp kişilere erişemiyorsa, uygulamanın kişilere erişim izni yoksa bu sorun ortaya çıkar. Sorunun çözümü son derece basittir.

    Whatsapp İsimler Yerine Numaralar Görünüyor Sorununun Çözümü için şu adımları uygulayın:

    1. Ayarlar bölümününe gidin
    2. Uygulamalar seçeneğine dokunun
    3. Uygulamaları Yönet'e dokunun.
    4. Whatsapp uygulamasını bulun ve dokunun.
    5. Uygulama izinlerine dokunun.
    6. Uygulama izinlerinde Kişilere dokunun.
    7. İzin ver seçeneğini seçin.
    8. Ayarlardan çıkın.
    9. Daha sonra Whatsapp uygulamasını sonlandırın. Nasıl yapıldığını bilmiyorsanız telefonu yeniden başlatın.
    10. Whatsapp İsimler Yerine Numaralar Görünüyor Sorunu çözülmüş olacaktır.

    alattin alattin (16999)