Whatsapp karşı tarafta numaram ekli değilse kişinin güvenlik kodu değişti bildirimi gelir mi?

Whatsapp'ta birinin numarası bende kayıtlı ve sohbet geçmişinde kişinin güvenlik kodu değişti yazdı. Merak ettiğim şey şu; eğer benim numaram onda kayıtlı değilse yine de kişinin güvenlik kodu değişti mesajı bana gelir mi? Bu mesaj benim numaram onda da kayıtlı anlamına mı geliyor?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kişinin rehberinde numaranız kayıtlı değilse bu bildirim size gelmez. Rehberde kayıtlı olmanız gerekir.  Bu bildirim size geldiyse sizi hala rehberinde tutuyor demektir.

    hakan hakan (15424)