WhatsApp kişiler sekmesi kayboldu sorunu

WhatsApp güncellemesinden sonra kişiler sekmesi kayboldu. WhatsApp'ta kişiler sekmesine nasıl ulaşırım?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp 2.17.79 sürümünden itibaren kişiler sekmesini kaldırdı. Telefonunuzu güncellediyseniz ya da Whatsapp otomatik güncellendiyse kişiler sekmesinin görünmemesinin sebebi bu güncellemedir.

    Artık WhatsApp kişiler sekmesine ulaşmak için WhatsApp ekranında Sohbetler sekmesinin üzerinde mesaj simgesine dokunmanız gerekiyor. Mesaj simgesine tıkladığınızda  Kişi seç penceresi açılacaktır. Buradan istediğiniz kişiyi seçerek sohbet başlatabilirsiniz.

    murat murat (12492)