Whatsapp konuşma aktarma

Şöyle bi sorum olucak size araştırdım biraz ama bu konu hakkında hiç bir bilgi edinemedim açıkçası.Ben x kişisyle yaptığım konuşmaları  gün gün kaydedip e posta ile kişisel bilgisayarıma göndermiştim.txt dosyası olarak bu koonuşmalar ilk gününden itibaren pcde kayıtlı duruyor bu txt dosyasını ( whatsappan ) tekrar açabilir miyiz ? yada  txt dosyasını crypt8 formatına çeviren bir program önerebilir misiniz ?

mhmet355 mhmet355 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

       Merhaba,

    http://www.file-extensions.org/article/how-to-convert-whatsapp-crypt-files bağlantısında yer alan bilgilerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

    sempiternal sempiternal (26)
    8 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için fakat ingilizcem hiç yok biraz daha yardımcı olabilir misiniz

      mhmet355 mhmet355 (1)