Whatsapp Media Resimleri

Yanlışlıkla whasapp media daki gelen resimler sildim . Şuan galerimde whatsap klasörü bile çıkmıyor.  Sildiğim resimleri geri alabilme imkanım var mı acaba ?

mervealg mervealg (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Cihazdaki medya dosyaların (resimler, videolar) Dropbox, Ondrive, Google Drive vb bir bulut depolamada yedekleniyorsa oraya/oralara bakmalısın. Bulut depolamada yedeklenmiş olabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      @temmuz hocamızın dediği gibi eğer Whatsapp, Google veya telefonunuzun size verdiği bulut hesabında resimleri yedeklememişseniz sizin durumunuzda denemeniz gereken tek yol kalacaktır.Bu da silenen dosyaları geri getirmeye yarayan bazı kurtarma programları.Ancak bunlar %100 garantiyle dosyaları kurtarma garantisi vermeyecektir.Genelde silinen dosyaların üzerine farklı bir dosya yazılmamışsa eski dosyalar kurtarılabilir olurlar.

      Aşağıda uzmanim.net üzerinde paylaşılan 2 farklı dosya kurtarma programı linki veriyorum.Bunlardan her ikisini de deneyerek dosyalarınızı geri getirmeyi deneyebilirsiniz.

      android'de atılan formatta veri geri yüklemesi mümkün müdür

      Silinen videoları geri getirme

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      6 yıl önce cevaplandı

        Cevaplarınız için teşekkür ederim dediklerinizi deneyeceğim

        mervealg mervealg (1)