WhatsApp mesaj gitmiyor sorunu - 14 Nisan 2019

WhatsApp ile yolladığım mesajlar gitmiyor - aynı şekilde mesaj da alamıyorum. Bağlantınızı kontrol edin veya Mesajınız olabilir gibi uyarılar alıyorum. Sorun ne olabilir?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp sunucularında şuanda dünya genelinde sorun yaşanıyor. Facebook, Instagram ve Whatsapp şuanda dünya genelinde sorunlu bir şekilde çalışıyor - veya - çalışmıyor.

    Whatsapp mesaj göndermek istediğinizde saat simgesi çıkıyor ve mesaj karşı tarafa iletilemiyorsa, arada mesajınız olabilir veya bağlantınız kontrol ediliyor gibi mesajlar alıyorsanız sorunun sizde olmadığını bilin.

    Saat 13:00 civarında dünya genelinde Whatsapp sunucularında sorunlar baş göstermeye başladı.

    Sorunun ne zaman düzeleneceğine dair bir bilgi de henüz yok. Whatsapp yetkilileri sorunun üzerinde çalışıyorlar.

    Yakın zamanda benzer bir Whatsapp çökme sorunu yaşanmış, tüm Facebook, Instagram gibi uygulamalarda bu çökmeden nasibini almıştı.  Sorunun sizde olmadığını bilin ve düzeltmek için bir işlem yapmayın sadece beklemeniz gerekiyor.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Saat 13:00 civarında dünya genelinde Whatsapp sunucularında sorunlar baş göstermeey başladı ve mesajlar iletilememeye başladı. göstermeye :/ darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak ne zaman döndün sen :) alattin 5 yıl önce
    • Dün @alattin abi darkcrak 5 yıl önce