whatsapp mesaj kurtarma

samsung Telefonumun beyni yandı ve bende iphone aldım ve whatsapp uygulamasını yükledim başta bana sorulan eski verilerin yüklensin mi sorusuna hayır dedim yanlışıkla 1 2 gün neyse bir şey olmaz dedim ama bazı konuşmalar önemliydi ve gruplardan otamatik çıkış yapıldı  telefonu sıfırladım whatsappı yeniden yükledim ama eski konuşmaları geri yüklemedi sadece bu 1 2 gün içindeki yazışmalar var ben nasıl eski yazışmalarımı kurtarabiilirim

mhmttt mhmttt (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefon değiştirdiyseniz yedeklerinizi kurtarmanız biraz zor gibi duruyor. Android'de WhatsApp yedekleri Google Drive hesabına yapılır. iPhone'da ise iCloud hesabına. Daha önce sizin iCloud hesabınıza bir yedekleme yapılmamışsa iPhone'da bunu kurtarmanızın yolu yoktur diye düşünüyorum.

    Ama Google Drive hesabınızda o yedekler duruyordur muhtemelen, eğer elle kapatmadıysanız.

    omercik omercik (9418)