WhatsApp mesajlar gitmiyor - 1 Ocak 2019

WhatsApp'ta mesajlar iletilmiyor gitmiyor ve bana da gelmiyor. Bunun sebebi nedir? WhatsApp'ta hiç kimseye mesaj gönderemiyorum neden?

WhatsApp'ta hiçbir mesaj gitmiyor nasıl düzeltilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bugün 1 Ocak yani yılbaşı. WhatsApp sunucuların yılbaşı gibi çok özel günlerde yoğun mesaj trafiği sebebiyle çöker. WhatsApp mesajların iletilmeme sorunu neredeyse her sene yılbaşında yaşanır. Şu anda sorun sadece sizde değil, tüm dünya genelinde WhatsApp çalışmıyor ve mesajlar gitmiyor/gelmiyor.

    Ben WhatsApp'ta resimlerin yüklenmemesi sorunu yaşıyorum. Bugün yılbaşı olması sebebiyle WhatsApp sunucuları dünya genelinde teknik aksaklıklar yaşıyor, o yüzden düzelmesini beklemeliyiz.

    Çok yüksek ihtimalle gece boyu WhatsApp mesajlarının gitmeme ve gelmeme sorunu devam edecek. Söylediğim gibi sorun sizde değil, WhatsApp sunucularında yaşanan geçici çökmeden dolayı mesaj gönderip alamıyorsunuz. Sabaha doğru sorun düzelecektir diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)