Whatsapp mesajlar gitmiyor sorunu

WhatsApp'dan mesaj göndermek istediğimde mesajların yanında saat simgesi çıkıyor ve karşı tarafa mesaj gönderilemiyor. WhatsApp mesajları neden gitmiyor?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp sunucuları şuanda çökmüş durumda. Yeni yıl mesajları sebebi ile pek çok kullanıcı dünyanın farklı yerlerinden WhatsApp ile ilgili sorun rapor ediyor.

    Son 1 saat içinde  dünyanın çok farklı yerlerinden WhatsApp'ın çalışmadığına dair raporlar geliyor.

    Görünen durum şu ki WhatsApp şuan şökmüş durumda.

    Sorun sizde değil genel olarak WhatsApp dünya genelinde isteklere cevap veremiyor

    murat murat (12492)