WhatsApp mesajlar silmeden gizlenir mi?

WhatsAppta tlfn başkasının eline geçme ihtimaline karşı, sedece tlfn sahibinin görebileceği şekilde gelen yada giden mesajları silmeden gizlemek mümkün mü?

Mümkünse tarif eder misiniz rica etsem?

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef böyle bir özellik bulunmuyor ama benzer bir amaç için mesajların belli bir süre sonra silinmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin bir mesaj aldınız ve bu mesajın 24 saat sonra otomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz. Bu özelliği aktif etmek için uygulamaya girin ekranın sağ üstündeki üç noktaya tıklayın, ayarlara gidin ve hesap bölümünden gizlilik ayarlarına gidin. Orada "varsayılan mesaj süresi" özelliğine tıklayıp mesajın ne kadar süre sonra silineceğini belirleyin.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Neden gizleme özelliği yok:) WhatsApp yetkililerine tavsiyemiz olsun:) behsettiğiniz özelliği biliyorum ama anlatımınızla bilgim tazelendi ... Teşekkür ediyorum. @xbedirhanx (482) mat7 2 yıl önce
    • Rica ederim:) xbedirhanx 2 yıl önce