WhatsApp mesajları kalıcı olarak nasıl silinir?

WhatsApp uygulamasinda sohbetlerimi kalici olarak silmek istiyorum. Sitemizde farkli bir baslikta yedekleme islemini silmeyi (msgstore.db.crypt dosyalarini silme) anlatmislar. Uygulamadaki sohbetlerim bu islemi yaltiktan sonra direk kalici olarak silinirmi yoksa uygulamadan da sohbetlerimi sildikten sonra kalici olarak silinir? 2. sorum ise mesajlarin uygulamanin yuklu oldugu surece kalici olarak silmek istiyorsam yedekleme islemini silmeyi haftada birkez yapmam mi gerekiyor?

elite elite (1)
9 yıl önce sordu

  • Cevaplarinizi bekliyorum elite 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

WhatsApp yedekleme dosyalarını silmeniz yani crypt uzantılı dosyaları silmeniz, whatsapp mesajlarını kalıcı olarak silecektir.

WhatsApp kendi sunucusu üzerinde mesajları yedeklemez bu sebepten sizin yapacağınız silme işlemi kalıcı olacaktır.

WhatsApp mesajları günlük olarak yedekler. Hergün yedek dosyalarını silmeniz lazım.

murat murat (12492)