WhatsApp mesajlarım gitmiyor

WhatsApp mesajlarım gitmiyor?

WhatsApp mesaj yollayamıyorum?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    4 Kasım 2016 tarihi itibariye WhatsApp bağlantısında sorunlar ve mesajların gitmediği görüldü.Bunun sebebi ise Türkiye' de 4 Kasım 2016 itibariyle uygulanan sosyal medya yayın yasağı.

    4 Kasım 2016 itibariyle Facebook, Twitter, YouTube ve WhatsApp servislerine ulaşılamıyor.Sosyal medyaya ulaşılmaya çalışıldığında servislere ulaşılamıyor veya aşırı şekilde geç cevap veriyor.

    Yavaşlamanın nedeni olarak ta 4 Kasım 2016 tarihi itibariyle Türkiye'nin gündemi gösteriliyor.

    Yasağı nasıl aşarım?

    Yasağı aşmak için VPN kullanabilirsiniz.Zira VPN servisi kullanıldığında tüm servisler çalışır hale geliyor.Telefonunuza VPN servislerini kurarak tüm sosyal medya içeriğine ulaşabilirsiniz.Aşağıdaki VPN servisleri telefonlara kurulabilir.

    TunnelBear nedir, nasıl kullanılır?

    CyberGhost VPN nedir? Nasıl kullanılır?

    Psiphon nedir, nasıl kullanılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)