WhatsApp mesajlarım kendiliğinden silindi

Telefonum iphone 6s whatsap mesajimda en eski sohbet gecmisim kendiliginden  silindi nedeni ne olabilir?

mhtpp mhtpp (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir program kullanmadan ve siz işlem yapmadan WhatsApp mesajlarınız kendiliğinden silinmez. Sohbet geçmişini silmeden kendiliğinden silinmez.

    Whatsapp ile ilgili bir program vs kurduysanız belki o program silmiştir.

    hakan hakan (15409)