WhatsApp mesajlarımı sildim, mesajlarımı nasıl geri alabilirim ?

Ben yaklaşık  5 6 ay önce watsaptaki mesajlarımı sildim sımdi geri yüklemek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

kullanici679792 kullanici679792 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp yedekleri iPhone tarafında sadece iCloud ortamında yedeklenir.Android tarafında ise Gmail ortamında ve ayrıca telefonun yerel hafızasında yedeklenir.Bu durumda sizin yedeklerinizi almanız için whatsapp mesajlarınızı daha önceden iCloud veya Gmail ortamında yedeklemiş olmanız gerekiyor.Aksi halde mesajlarınızı tekrar geri alamayacaksınızdır.Telefon üzerinde verileri geri kurtmarma programları mevcuttur.Ancak bunlar kesinlikle %100 garanti vermez ve ayrıca Whatsapp database dosyaları tek ve boyutu fazla şekilde durduklarından dosyalarda en ufak bir bozukluk, eksiklik geri getirmeyi zorlaştıracaktır.Bu bakımdan sizin iCloud ve Gmail ortamlarından başka yedeklerinizin bulunacağı ortam olmayacak gibi duruyor.

    Whatsapp uygulamasını açtıktan sonra Sohbet ayarına ve daha sonra sohbet yedeği bölümüne gelmelisiniz.Orada en son yedeklemeleriniz listelenecektir.Umarım en son olarak bir yedekleme yapmışsınızdır.Eğer yedek varsa geri yükleme imkanınız olacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)