WhatsApp: Mesajlarımın yanındaki çek - onay işaretleri ne anlama geliyor?

 WhatsApp ile gönderdiğim mesajların yanında bazen tek çek, bazen de çift çek işareti geliyor.

 WhatsApp'da tek ve çify onay, çek işaretinin anlamı nedir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'da bir mesajın teslim edildiğini gösteren simgelerin anlamları

    •  - Tek çek, onay mesaj sunucuya başarıyla iletildi.
    •  - Çift çek, onay mesaj sohbet ettiğiniz arkadaşınızın telefonuna başarıyla iletildi.

    Çift çek, onay, mesajın okunduğu anlamına gelmez, yalnızca mesajın telefona iletildiğini gösterir.

    pelinny pelinny (863)