WhatsApp numarayı mı banlıyor SIM kartı mı?

Whatsapp hesabınız yasaklandı uyarısı aldım. Herhangi bir spam veya illegal bir hareket gerçekleştirmediğimden eminim. Numaramın illegal birtakım yurtdışı şebekelerinin suistimali neticesinde yasaklandığına eminim.

Konuya gelirsek. Bildiğiniz üzere günümüzde hattınız değişmeden numaranız değiştirilebiliyor. Ve ben Whatsapp'ı yeniden kullanmak için numaramı değiştirmeyi düşünüyorum fakat...

Boşu boşuna bu hamleyi yapmak istemiyorum yani, Whatsapp, şahsın tarifesini mi banlıyor yoksa yalnızca numarayı mı?

Yani no değiştiğinde WP kullanabilecek miyim yeniden?

Tesekkurler, iyi calismalar.

jottway24 jottway24 (1)
4 yıl önce sordu

  • Numarayı banlıyor diye biliyorum yanlış bilgi vermiyim de benim bildiğim bu diğer uzman arkadaşlar aktif olursalar sana geri dönecekler. darkcrak 4 yıl önce
  • daha bilgili olan arkadaslari buraya bekliyorum. jottway24 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

WhatsApp sadece hesabı banlıyor, hesap da numara üzerine açıldığı için numarayı banlıyor diyebiliriz. Yani evet numaranı değiştirirsen WhatsApp'ı kullanabileceksin.

omercik omercik (9418)