Whatsapp Online - Offline

Arkadaşlar whatsapp'da son gorüntülenmeyi istediğimiz tarih yapabilir miyiz örnek 11.11.2013 gibi yada sürekli çevrim içi olma yapabilirmiyiz (Whatsapp+'da online çalışmıyor ve ban riski var)

canyesil1 canyesil1 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ÖYLE BİR TARİH DEĞİŞTİRME OLANAĞI MALESEF YOK SÜREKLİ ÇEVRİMİÇİ KALMAK İÇİNSE WHATSAPP UYGULAMASINI KAPATMADAN TELEFONUNU KİLİTLERSEN MÜMKÜN SON GÖRÜLMEYİ KAPATMAK İÇİNSE; AYARLAR,HESAP,GİZLİLİK SEÇENEĞİNDEN YAPABİLİRSİNİZ.

    ahmettaha ahmettaha (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • başka çaresi yokmu whatsapp arkaplandayken bile online kalma falan canyesil1 8 yıl önce
    • Cevaplarınızı lütfen büyük harf ile yazmayın. hakan 8 yıl önce
    • butün işletim sistemlerinde aynıdır bu durum arka planda çalıştırma olanağı şu anda mevcut değil. alt yapısı büyük sosyal paylaşım sitelerinde örn. 'facebook' un bile mobil tabanında yok böyle bir olanak. ahmettaha 8 yıl önce