WhatsApp parmak izi kilidi Android'de nasıl aktif edilir?

WhatsApp parmak izi kilidi nasıl eklenir?

Android telefonda WhatsApp'a parmak izi kilidi nasıl koyulur?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp parmak izi kilidi Android telefonlara geldi. Artık Android telefonunuzda doğrudan WhatsApp'ın kendi ayarlarından parmak izi kilidi ekleyebilirsiniz.

    WhatsApp parmak izi kilidi koyma

    Aşağıdaki adımları takip ederek WhatsApp'a parmak izi kilidi ekleyebilirsiniz.

    1. WhatsApp'ı açın.
    2. Sağ üstteki üç nokta simgesine tıklayın ve Ayarlar'a girin.
    3. Hesap bölümüne tıklayın.
    4. Gelen sayfadan Gizlilik'e tıklayın.
    5. Sayfayı aşağı kaydırdığınızda "Parmak iziyle aç" özelliğini göreceksiniz. Buradan WhatsApp'a parmak izi kilidi ekleyebilirsiniz.

    WhatsApp parmak izi kilidi, WhatsApp'ı kapatır kapatmaz aktifleşebiliyor. Oradaki "otomatik olarak kilitle" bölümünden parmak izinin ne zaman aktif olacağını seçebilirsiniz.

    İPUCU: Detaylı anlatım için bu videoyu izleyin: WhatsApp parmak izi kilidi Android'de nasıl aktif edilir?

    omercik omercik (9418)