whatsapp paylaşılan durumdaki metni kopyalama?

Whatsapp'ta paylaşılmış olan bir durumdaki metni kopyalamak mümkün müdür? Mümkünse Bunu Nasıl Yapabilirim?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denemedin fakat şöyle bir program duymuştum:  Universal copy

    Whatsapp, intagram, twitter gibi uygulamalardan metin kopyalamaya yariyor.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • bu programı indirip denedim, maalesef işe yaramadı veysi2023 5 yıl önce
    • @veysi2023 o zaman mümkün olmayabilir. Durumda yazanlar sanırım resim olarak ekrana geliyor. Bu sebepten kopyalanamıyor olabilir. alattin 5 yıl önce
    • evet maalesef kopyalanmıyor veysi2023 5 yıl önce