Whatsapp Plus güvenilir mi? Nereden indirebilirim?

Merhaba,

İnternette Whatsapp Plus diye bir şey gördüm ve hoşuma gitti. Görülme yerini ayarlayabiliyoruz, kendimizi çevrimiçiyken çevrimdışı gösterebiliyoruz vs.  Whatsapp Plus güvenilir midir? Nereden indirebilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    İnternette Whatsapp Plus'ı arastırdım baktığıma göre güzel uygulama ama riskli yanları da var. Whatsapp Plus'ı yüklerken normal Whatsapp'ı silip Whatsapp Plus'ı yüklemen gerek. Uygulamanın riskli yanları okuduğum habere göre Whatsapp Plus'ı kaldırmak istediğinde Whatsapp hesaplarının 24 saat engellendiğini iddia ediyorlarmış. Onun için Whatsapp Plus'ı yüklerken bu riski de göz önünde bulundurarak yükle derim. Bence Whatsapp Plus'ı önermem.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

      Burdan indirebilirsin.. (.apk dosyası olarak )

      Whatsapp için ek özellikler yükler bu uygulama.. ( Detaylar Linkte Mevcut )

      https://www.tamindir.com/android/whatsapp-plus/

      Direk İndirme Linki (.apk olarak) : https://www.tamindir.com/android/whatsapp-plus/indir/?token=MjAxOS0wMy0wOCAyMjo0MDo0MA%3D%3D

      Edit 1 :

      @toprak34

      • Mynetin bi haberine göre bilgileri çaldığını söylüyor.

      https://www.mynet.com/dikkat-edin-whatsapp-taki-o-tehlike-geri-dondu-110103986542

      • bi sitede ise normal whatsapp'tan ban yeme riski olduğunu belirtiyor.

      Genelde iyi özellikleri var falan diyorlar..

      Edit 2 :

      @toprak34

      Bu sitede indirmeler mevcut. ( Whatsapp plus , GBWhatsapp , OGWhatsapp )

      Güncel indirmeler var ve ek olarak Whatsapp sticker indirmeside var.

      https://www.official-plus.com

      ybaskin34 ybaskin34 (1440)
      5 yıl önce cevaplandı

      "Güvenilir mi?" sorusuna kimse net bir cevap veremez. Bir yazılım modlanmışsa, üçüncü şahıslar tarafından değiştirilmişse ona kesin güvenilir diyemeyiz. Ama "güvenilir değil" de diyemeyiz. Her türlü risk vardır. Ben GBWhatsApp kullanmıştım vaktiyle, gözle görülür herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

      Aynı şekilde son görülmeyi gizleme ve daha pek çok özellik onda da var. İlla da kullanacağım diyorsan GBWhatsApp tavsiye ederim. GBWhatsApp indir linkine tıklayarak indirebilirsin.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

      Çözümünde reklam bulunduğu için kaldırılmıştır.

      cektigininyarisiparo cektigininyarisiparo (1)