WhatsApp profil fotoğrafını telefona indirme yöntemi - 2019

WhatsApp bir kişinin profil fotoğrafını telefonuma galeriye nasıl kaydedebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp'ta istediğiniz bir kişinin profil fotoğrafını telefonunuza galeriye direkt olarak kaydedebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin.

    WhatsApp'ta birinin profil resmini galeriye kaydetme

    1. Adım: WhatsApp'ı açın ve profil fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin profiline girin. Yani aşağıdaki gibi o kişinin ekranın olduğu profil sayfasına girin.

    whatsapp profil sayfası

    2. Adım: Bu kısımdan o kişinin profil fotoğrafının üstüne 1 defa tıklayın. Aşağıdaki gibi siyah ayrı bir bölümde fotoğraf açılmalı. Açıldıktan sonra sağ üst köşedeki paylaşma ikonuna tıklayın.

    whatsapp profil fotoğrafı

    3. Adım: Şimdi gelen paylaşma seçenekleri arasında "Galeriye kaydet" seçeneğini göreceksiniz. Buna tıklamanız yeterli olacaktır.

    whatsapp galeriye kaydet

    Profil fotoğrafı telefonumda nereye kaydoluyor?

    Galeriye kaydet dediğiniz zaman WhatsApp telefonunuzun galerisinde "WhatsApp Profile Photos" diye bir bölüm açıyor ve fotoğrafı oraya kaydediyor. Galerinizi açıp oradan bulabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)