Whatsapp resim gönderememe sorunu - 13 Mart 2019

Whatsapp'ta resim göndermek istediğimde resim gönderilemiyor. Sorun ne olabilir?

hakan hakan (15409)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram, Facebook gibi sunucular şuanda çökmüş durumda. Bu durumdan Whatsapp sunucuları da etkileniyor. Sorun dünya genelinde yaşanıyor. Bazı kullanıcılar Whatsapp'tan resim video gönderemiyor.  Sunucu sorunundan Whatsapp kısmen etkilenmiş durumda. Fakat Instagram ve Facebook büyük oranda etkilenmiş görünüyor.

    WhatsApp resim gönderme sorunu yaşıyorsanız sorunun sizde olmadığını bilin. Bu durum geçicidir.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • haydaaa facebook sunucuları coşmuş bugün omercik 5 yıl önce