Whatsapp resimler inmiyor sorunu - 1 Ocak 2019

WhatsApp'ta resimler inmiyor, yüklenmiyor. Yüklenen resimler bulanık görünüyor. Sorun ne olabilir?

hakan hakan (15424)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp sunucuları yılbaşı gibi yoğun kullanım olan dönemlerde teknik aksaklıklar yaşıyor. Bu sebepten dolayı tüm dünya genelindeki Whatsapp kullanıcıları mesaj gönderirken ve alırken sorunlar yaşıyorlar.  Özellikle resimlerin yüklenemesi, videoların açılması gibi sorunlar  WhatsApp sunucularının yoğun olduğu dönemlerde ortaya çıkıyor.

    Bu günde Whatsapp sunucuları aşırı yoğunluktan dolayı bazı teknik  sorunlar yaşıyor. Bu sebepten mesajlarınızdaki resimler açılmıyor ya da geç yükleniyor.

    Muhtemelen bu gece boyunda bu sorun devam edecek. Sabaha doğru Whatsapp normal çalışmasına başlayacaktır. Dünya genelindeki sorun raporlarına baktığımızda Whatsapp resim yüklenenmiyor sorununun tüm dünya genelinde ortaya çıktığını görüyoruz. Yani sorun size özel bir sorun değil ve tek yapmanız gereken sadece beklemek. Bu durumu düzeltmek için sizin elinizden bir şey gelmez.

    hakan hakan (15424)