WhatsApp resimlerin üstüne şekil çizmek nasıl yapılır?

WhatsApp resimlerin üstüne şekil çizmek, nasıl yapılır?

WhatsApp gönderilen resimlerin, fotoğrafların üstüne naslı şekiller çizebilirim?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'un sahip olduğu WhatsApp, Instagram'a Snapchat'in özelliği olan 24 saat süreli paylaşım özelliğini ekledikten sonra.Şimdi de WhatsApp uygulamasına yine Snapchat'in özelliklerinden biri olan resimlerin, fotoğrafların üstüne şekil çizme özelliğini ekledi.

    WhatsApp şekil çizme özelliği ilk olarak Android telefonlarda çıkmıştı.Birkaç gün önce de iOS tabanlı telefonlara da özellik eklendi.

    WhatsApp gönderilen resimlerin, fotoğrafların üstüne naslı şekiller çizebilirim?

    1. WhatsApp ın şekil çizme özelliğini kullanabilmek için ilk olarak Google Play Store veya AppStore mağazalarına giriş yapın ve WhatsApp uygulamasının en güncel hali olduğuna emin olun.
    2. Şekil çizmek istediğiniz resmi herhangi bir arkadaşınıza veya gruba yollamaya başladıktan sonra, resmin seçildikten sonraki son aşama ekranında sağ üstte bir kalem olduğunu göreceksiniz.Kalem şekline bastığınızda resmin,fotoğrafın üstüne şekil çizebilecek veya yazı yazabileceksiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)