Whatsapp ses kaydı dinleyemiyorum

Telefonumu rootladım android 4.1.1 kullanıyorum whatsappta gönderdiğim ses kaydını dinliyorum ama geleni dinleyemiyorum ''Üzgünüz, ses şu anda yüklenemiyor daha sonra deneyin'' gibi bir uyarı veriyor telefonu stock roma da çevirmek istemiyorum. Bir yöntem bulursanız sevinirim...

murhan47 murhan47 (4)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı bir ses çalan uygulama yükleyerek onu varsayılan yapıp deneyebilirsin. Veya mp3/müzik çalar destekliyorsa (Mesela benim telefon görüşmesi kayıtlarımı desteklediği şekilde) o da denenebilir.

    Ben WhatsApp sesli mesaj kullanmıyorum ama senin sorun için Yardım/SSS'ye bir göz attım. Sesli Mesajı aldıktan sonra dinlemek için diyerek bazı tarifler yapıyor. Onların hepsini ayrı ayrı denedinmi? Kulağa yaklaştırmak, kulaktan uzaklaştırmak, kulaklıkla dinlemek gibi..

    temmuz temmuz (12505)