Whatsapp silinen mesajlari geri alma

Merhaba whatsapp'dan silinen mesajlari geri almak istiyorum ama nasıl alcagımı bilmiyorum başka bi telefona geçtim whatsapp yükledim ama mesajlarım bana geri gelmedi mesajlarımı geri alabilme şansım varmı benim.

bela44 bela44 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone'da silinen WhatsApp dosyalarını geri getirmek için iPhone silinen whatsapp mesajlarını geri getirme linkinden gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

    Silinen mesajların geri getirilmesini %100 garanti etmez. Ancak denemekte fayda var.

    damlakoc damlakoc (1391)