Whatsapp silinen mesajları geri getirme problemi

Merhaba;

Ben 1 hafta önce cok önemli olan whatsapp konuşmalarıni ve mesaj atan kişinin numarasını bi anlık yanlış kararla sildim.Daha sonra Whatsappı silip geri yükledim fotoğraflar geldi ancak mesajlar geri gelmedi.Mesajlar sadece Whatsappta mevcuttu başka herhangi bir yerde yedekli degildi.Bu mesajlar benim icin cok onemli Mesajları nasıl geri getirebilirim.Bana en kısa sürede yardim edersemiz cok memnun olurum.Simdiden tesekkur ederim

kullanici290444 kullanici290444 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce @ismailsarp bununla ilgili bir çözün paylasmıştı belki işine yarar

    Çözüme gitmek için tıkla

    darkcrak darkcrak (5168)