WhatsApp silinen mesajları geri getirme

whatsapp'ta en son dirve ile yedeklediğim mesajlar 3 gün öncesine ait, en son yedekleme yapmamıştım bugün whatsapp ile iligili sorun oluştu diyip mesajlar silinmiş bu mesajları geri getirebilir miyim?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @farurhenho bununla ilgili bir video paylaşmıştı dilersen videoya bu linke tıklayarak gidebilirsin: WhatsApp silinen mesajları geri getirme | 2019

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • o yönetem ile 2 gün önceki mesajları getireblidim en son güncel mesajlar geri gelmedi :( veysi2023 5 yıl önce
    • Başka yöntem yok arasan da bulamazsın @veysi2023 darkcrak 5 yıl önce

    Yedekleme yapmadıysan geri getiremezsin. Yapacak bir şey maalesef yok.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • o zaman en iyisi bundan sonra her gece saat 12 de yedekleme yapmak yoksa mesajlar siliniyor. yinede yardımınız için sağolun veysi2023 5 yıl önce