Whatsapp silinen mesajları nasıl geri getirebilirim?

Whatsapp'daki sildiğim konuşmalarımın geri gelmesi mümkün mü?İphone kullanıyorum ve otomatik yedekleme kapalı.Icloudda herhangi bir sohbet geçmişi yok.Telefonumun herhangi bir yerine yedekleme yapmışmıdır?Whatsapp yeniden yüklediğimde mesajlar geri gelir mi?

deniz09 deniz09 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer mesajlarını yedekledi isen geri alman mümkün fakat eğer yedeğini almadıysan mümkün değil.

    WhatsApp silinen mesajları geri getirme

    darkcrak darkcrak (5168)