Whatsapp sohbet geçmişimi geri yuklemiyor

whatsap önceki sohbet geçmişimi databases dosyasına geri yükleme yapmıyor.lütfen yardım

sport34 sport34 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp silinip tekrar yüklendiğinde eğer telefonunuzda eski sohbet yedekleri bulursa geri yükleme uyarısı verecektir.

    Siz geri yükleme uyarısı alıyor ve geri yükleme işlemi yaptığınızda mı hata alıyorsunuz yoksa hiçbir uyarı almadan devam mı ediyorsunuz?

    Eğer Whatsapp hiçbir uyarı vermeden sıfır bir şekilde oluşturuluyorsa eski yedekleriniz yanlış dosya dizininde olabilir.Whatsapp mesaj yedekleri Telefonunuzun dizinindeki Whatsapp/Databases altında bulunur.Dosyalarınızı bu dizine atarak tekrar deneyebilirsiniz.

    Whatsapp uygulaması verilinizi bulup geri yükleme butonunu çıkartıyorsa. geri yükleme işlemi mesaj sayınıza göre uzun sürebilir.İlk olarak sabırlı olup bekleyiniz.Hata mesajı alıyorsanız eski veri dosyalarınızda hasar meydana gelmiş olabilir.Bu durumda mesajlarınızı Whatsapp ortamında açamayabilirsiniz.Mesajlarınıza açabilmek için bilgisayar ortamında çeşitli araçlar kullanabilirsiniz.

    Ayrıca şu başlığa bakmanızda fayda var.

    ismailsarp ismailsarp (6010)