Whatsapp sohbet geçmişini Android'den iPhone'a taşıma

Öncelikle merhaba. Ben android telefon kullanıyorum ama birkaç güne iphone'a geçicem. Whatsapp sohbetimdeki mesajların silinmemesini istiyorum. Ama sorduğum herkes silinir dedi. Arkadaşımla olan konuşmamı bana e-posta ile yollamasını rica ettim. Ama sadece bir kısmı geldi. Hepsi gelmedi. Başka yedekleme yolu var mı? Ya da iphone'a geçince silinmemesi söz konusu mu?

ficuficuu ficuficuu (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Whatsapp konuşmalarınızı Android telefonunuzdan iPhone telefona aktaran bir program mevcut. Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer adındaki ücretli bir program bu işi yapıyor.

    • WhatsApp  konuşma geçmişini Android'den iPhone'a direkt aktarma
    • WhatsApp mesajlarını bilgisayara yedekleme
    • Android WhatsApp mesajlarını Txt, Csv, Doc, Html, PDF formatlarına dönüştürme
    • iPhone, Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, Huawei gibi markalı telefonları destekleme

    gibi özellikleri var. Ayrıca web sitesinde deneme sürümü var.

    Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer buradan indirebilirsiniz. Kurulumu PC veya MAC'a yapabilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)