WhatsApp son görülme görünmüyor

WhatsApp kullanırken daha önce arkadaşlarımın son görülme zamanlarını görebiliyordum. Fakat son zamanlarda hiç kimsenin son görülme tarihini göremiyorum.

WhatsApp son görülme yani last seen görünmüyor, arkadaşlarımın son görülme tarihlerini göremiyorum.

WhatsApp son görülme görünmemesinin sebebi nedir? WhatsApp son görülme neden görünmüyor?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Neden WhatsApp son görülme göremiyorum?

    Neden WhatsApp son görülme / last seen görünmüyor?

    WhatsApp son görülme / last seen kişinin WhatsApp'tan ayrıldığı zamanı gösterir. Bu durumu "çevrimdışı olduğu zaman" olarak da düşünebilirsiniz.  Son görülme, kişinin en son WhatsaApp programını açtığı, mesaj yazdığı veya mesajlarını okuduğu andır.

    WhatsApp son görülme görünmüyorsa, son görülme tarihi / last seen görünmüyorsa karşı taraf son görülme tarihini gizlemiş demektir.

    Aynı şekilde siz de WhatsApp'ta son görülme tarihini  gizlediyseniz yani kapattıysanız başkalarının son görülme tarihini göremezsiniz.

    Başkalarının son görülme zamanlarını görünmüyorsa bunun sebebi sizin son görülme'yi kapatmış olmanız olabilir.

    Siz son görülmeyi açarsanız, last seen / son görülme ayarını kapatmamış kullanıcıların son görülme zamanlarını görebilirsiniz.

    WhatsApp bu adil bir davranış örneği sunarak, siz kendi son görülme zamanınızı göstermezseniz başkalarının son görülme zamanını da göremezsiniz şeklinde bir anlayış sergiliyor.

    Son görülme gizleme ile ilgili detaylı bilgiye şu linkten ulaşabilirsiniz.

    WhatsApp son görülme zamanı (last seen) nasıl gizlenir?

    pelinny pelinny (863)