WhatsApp'ta başkasına ait geçmiş durumları nasıl geri getirebilirim?

Playstore da es dosya yoneticisi uygulamasi kaldırılmış yerine Rs dosya yoneticisi getirilmis. Whatsapp baskasina ait gecmis durumlari buradan nasil gorebilirim

figenhan figenhan (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WhatsApp durumları 24 saat sonra tamamen silinir, geri getiremezsin.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Whatsapp Status Saver gibi bir programla durumları kaydetmediyseniz kaybolan durumları geri getiremezsiniz.

      murat murat (12492)